• ul. Aleje Jerozolimskie 99 lok. 18, Warszawa
  • +48 723 222 275
  • biuro@w2l.pl

About Us Version 2

Home Wniosek o upadłość Warszawa

Wniosek o upadłość Warszawa

Separator

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej lub firmy konieczne jest w sytuacji, gdy trudności finansowe uniemożliwiają spłatę długów. Niewypłacalność danego podmiotu wiąże się z przeprowadzeniem właściwego postępowania upadłościowego którego celem jest – w zależności od podmiotu dotkniętego niewypłacalnością – albo oddłużenie (w przypadku osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej) albo zaspokojenie wierzycieli w jak największym stopniu.

Przygotowanie i wypełnienie wniosku o upadłość bywa procedurą skomplikowaną, dlatego też warto zwrócić się o pomoc w stronę doświadczonych specjalistów. Dysponujemy wykwalifikowanymi ekspertami, którzy posiadają rozległą wiedzę z zakresu prawa upadłościowego. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie kompletowania wymaganych załączników, które dołączone muszą być do wniosku. Nasza pomoc nie kończy się jednak na sporządzeniu dokumentu, ponieważ oferujemy fachowe wsparcie od rozpoczęcia działań związanych z ogłoszeniem upadłości, aż do zakończenia wszelkich czynności procesowych.

Wniosek o upadłość Warszawa – obsługa osób fizycznych oraz firm

Współpracę rozpoczynamy od dokładnej analizy sytuacji finansowej klienta – zwracamy uwagę na każdy element, który pozwoli prawidłowo ocenić położenie klienta.Pomagamy przygotować wniosek o ogłoszenie upadłości oraz reprezentujemy naszego klienta przed Sądem upadłościowym na każdym etapie postępowania

Kontakt z doradcą