• ul. Wilcza 54/1, 00-679 Warszawa
  • +48 723 222 275
  • biuro@w2l.pl

About Us Version 2

Home Wniosek restrukturyzacyjny Warszawa

Wniosek restrukturyzacyjny Warszawa

Separator

Niewypłacalność dłużnika bądź ryzyko jej pojawienia się nie należą do najprzyjemniejszych sytuacji. Istnieje jednak możliwość zapobiegnięcia ogłoszenia upadłości, jeżeli w porę wdrożone zostaną odpowiednie kroki. Prawo restrukturyzacyjne pozwala na zawarcie porozumienia pomiędzy wierzycielem a dłużnikiem – wówczas obie strony zapewnione mają najkorzystniejsze dla siebie warunki.

Rozpoczęcie działań związanych z postępowaniem restrukturyzacyjnym wymaga jednak odpowiedniej strategii, której celem jest znalezienie optymalnego rozwiązania. Oferujemy pomoc wykwalifikowanego zespołu doradców, którzy specjalizują się w prawie restrukturyzacyjnym. Największą trudnością dla naszych klientów bywa napisanie wniosku o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego. Zgromadzenie wszelkich wymaganych dokumentów i załączników jest niezbędne, aby proces restrukturyzacyjny przebiegł w sposób właściwy i korzystny dla dłużnika. Współpracując z naszą kancelarią, klient otrzymuje pomoc w zakresie przygotowania wniosku oraz potrzebnych dokumentów.

Wniosek restrukturyzacyjny Warszawa – pomoc w sporządzeniu dokumentu

Zakres oferowanych usług przez naszą kancelarię prawną jest znacznie szerszy. Rozpoczynamy od dogłębnej analizy sytuacji klienta w odniesieniu do wszystkich czynników, mających wpływ na trudności finansowe. W oparciu o zgromadzone informacje wybieramy optymalną procedurę restrukturyzacyjną, przygotowujemy wniosek oraz koordynujemy dalsze postępowanie.

Doradzamy, negocjujemy i reprezentujemy naszego klienta na każdym etapie postępowania. W przypadku problemów służymy pomocą w sporządzaniu pism procesowych bądź środków zaskarżenia. Naszym głównym celem jest zapewnienie klientowi optymalnych warunków, które pozwolą na zniwelowanie skutków zaistniałej trudności finansowej.

Kontakt z doradcą